Підшипник передній внутрішній ступиці ВАЗ 2101-07 AURORA
Підшипник – деталь, призначена для забезпечення обертання однієї частини щодо іншої з правильним розподілом навантаження та максимальним зменшенням трення. У конструкції автомобіля використовуються механізми різного типу, але всі вони в основному відносяться до механізмів ковзання та кочення.
Підшипник задньої маточини при роботі відчуває дуже суттєві навантаження, тому він періодично потребує ремонту, незважаючи на те, що їх виготовляють із найміцніших матеріалів.
Підшипник маточини передній ВАЗ 2101 AURORA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aurora |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Вид підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Зовнішній діаметр | 57.2 мм |
| Ширина | 17.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з: | ВАЗ 2101-07 |
| Марка | ВАЗ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴



