Фільтр повітряний SHAFER SX2694 Mitsubishi Lancer X, outlander XL, ASX, C-Crosser, 4007, 06-,з передфільтром
215 ₴
- Немає в наявності
- Код: 52509
+380 (67) 149-99-88
- +380 (93) 149-99-88
- +380 (99) 149-99-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Фільтр повітряний SHAFER SX2694 Mitsubishi Lancer X, outlander XL, ASX, C-Crosser, 4007, 06-, з передфільтром
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SHAFER |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | Filtron AP1203; Knecht LX2694; Mann Filter C27011; Purflux A1522; WIX Filters WA9620 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 68 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C-Crosser, Outlander, ASX, 4007 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215 ₴



