Фільтр повітряний SHAFER SX977 (SCT SB2100) VW Golf IV 1.6 2000-
122 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Під замовлення
- Код: 50551
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (93) 149-99-88
- +380 (99) 149-99-88
Фільтр повітряний SHAFER SX977 (SCT SB2100)
Повітряний фільтр — елемент повітроочисника, який слугує для очищення від пилу (фільтрування) повітря, що подається в приміщення системами вентиляції та кондиціонування або використовуваного в технологічних процесах (наприклад, у разі отримання кисню), у газових турбінах, у двигунах внутрішнього згоряння та ін.
SHÄFER — великий австрійський концерн, відомий як виробник сучасних високоякісних автозапчастин. За час свого розвитку компанією розроблено понад 300 власних (особливих) моделей фільтрувальних елементів для автомобілів. Усього ж номенклатура передбачає понад 2000 варіантів фільтрів.
Застосування:
- VW Golf IV 1.6 2000-
Аналоги:
| Knecht | LX977 |
| Mann | C2998/5 |
| Filtron | AP149/3 |
| Wix | WA6688 |
| Purflux | A1131 |
| SCT | SB2100 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SHAFER |
| Країна виробник | Австрія |
| Кросс-номери | Filtron AP1493; Knecht LX977; Mann Filter C29985; Purflux A1131; SCT-MANNOL SB2100; WIX Filters WA6688 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 288 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Висота | 41 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Fabia, Octavia, Leon, Golf, Ibiza |
- Ціна: 122 ₴



