Акумулятор МОТО SRT 6МТС 9С/9Ah 12V
Мото акумулятор SRT 6МТС 9 - компактний сухозаряджений акумулятор для мотоциклів з напругою 12 В і ємністю 9 Ач. Пусковий струм цієї моделі досягає 70 Ампер. Для підключення до мототехніки акумулятор оснащений двома круглими клемами.
В акумуляторних батареях SRT використовуються малосурмянисті свинцеві пластини і поліетиленовий сепаратор конвертного типу, що забезпечує надійну і тривалу роботу.
Переваги:
- Сухозаряджений акумулятор: Пластини сформовані та заряджені під час виробництва, але акумулятор постачається без електроліту. Перед використанням необхідно залити електроліт і провести короткочасну підзарядку.
- Обслуговуваний АКБ: Можливість самостійного обслуговування та доливки електроліту.
- Круглі клеми: Зручні для підключення до мотоциклу.
Рекомендовані товари:
Особливості:
- Постачається сухозарядженим
- Обслуговуваний АКБ
- Оснащений круглими клемами
Підходить для всіх типів мотоциклів, забезпечуючи надійний старт та тривалий термін служби.
Гарантія на товар не передбачена.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Accum Group |
| Країна виробник | Україна |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Тип мототехніки | Мотоцикл, Моторолер, Мопед, Скутер, Снігохід, Квадроцикл, Мотобуксировщик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 145 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 564 ₴



