Фільтр паливний SHAFER FM75 (SCT ST304) VW Golf II-IV, LT I, T4, Passat B3, B4, 1.9TDI-2.5TDI, 78-10
236 ₴
- В наявності
- Код: 50264
+380 (67) 149-99-88
- +380 (93) 149-99-88
- +380 (99) 149-99-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний SHAFER FM75 (SCT ST304)
Паливний фільтр являє собою фільтрувальний елемент у паливній магістралі, що затримує частинки бруду та іржі з палива зазвичай містить картриджі з фільтрувальним папером. Їх можна знайти на більшості двигунів внутрішнього згоряння.
SHÄFER — великий австрійський концерн, відомий як виробник сучасних високоякісних автозапчастин. За час свого розвитку компанією розроблено понад 300 власних (особливих) моделей фільтрувальних елементів для автомобілів. Усього ж номенклатура передбачає понад 2000 варіантів фільтрів.
Застосування:
- VW Golf II-IV, LT I, T4, Passat B3, B4, 1.9TDI-2.5TDI, 78-10
Аналоги:
| Knecht | KL75 |
| Mann | WK842/4 |
| Filtron | PP839 |
| Wix | WF8045 |
| Purflux | FCS412BV |
| SCT | ST304 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SHAFER |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | Filtron PP839; Knecht KL75; Mann Filter WK8424; Purflux FCS412BV; SCT-MANNOL ST304; WIX Filters WF8045 |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 173 мм |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | California, Cordoba, Toledo, Polo, Jetta, Transporter, Iltis, Golf, Passat, Alhambra, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 236 ₴



